Nowy numer 45/2018 Archiwum

Jesteście nadzieją i wiosną

26 kwietnia Duch Święty zstąpił na młodzież w kościele w Moszczenicy i w Łużnej. Szafarzem sakramentu był bp Stanisław Salaterski.

- Dla swoich parafii jesteście nadzieją i wiosną, zapowiedzią, że w nich coś nowego będzie się działo. One liczą na wasze zaangażowanie, na waszą gorliwość, która nie skończy się bierzmowaniem, ale rozkwitnie. To, co czyniliście trochę nieśmiało prowadzeni za rękę, teraz z większą odwagą i pewnością kontynuować należy, bo przecież Duch Święty sam podpowie, co czynić trzeba - mówił do bierzmowanych 26 kwietnia bp Stanisław Salaterski.

Więcej na ten temat piszemy w artykule TYLKO ZAKASAĆ RĘKAWY I DO ROBOTY!

Z rąk bp. Stanisława Salaterskiego w kościele w Moszczenicy bierzmowanie przyjęła młodzież z tej parafii, a także z Zagórzan, Kwiatonowic i Bystrej. Zobacz BIERZMOWANIE W MOSZCZENICY.

Z kolei w kościele w Łużnej Duch Święty zstąpił na tamtejszych młodych parafian, a także młodzież z Szalowej, Staszkówki, Woli Łużańskiej i Mszanki. Zobacz BIERZMOWANIE W ŁUŻNEJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy