Nowy numer 45/2018 Archiwum

Nie samym chlebem

Bp Leszek Leszkiewicz bierzmował młodych z parafii Żeleźnikowa, św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu, św. Wawrzyńca w Nowym Sączu-Biegonicach oraz z dwóch starosądeckich parafii.

W poniedziałek 7 maja bp Leszek Leszkiewicz udzielił bierzmowania młodym z parafii Żeleźnikowa, św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu oraz św. Wawrzyńca w Nowym Sączu-Biegonicach. Uroczystość odbyła się w kościele parafialnym w Żeleźnikowej.

Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ!

  Procesja z darami w Starym Sączu
ks. Zbigniew Wielgosz /Foto Gość
Druga tego dnia uroczystość bierzmowania pod przewodnictwem bp. Leszkiewicza odbyła się w starosądeckiej farze pw. św. Elżbiety. Tutaj sakrament dojrzałości chrześcijańskiej otrzymali gimnazjaliści z miejscowej parafii, a także ze wspólnoty pw. Miłosierdzia Bożego w Starym Sączu.

Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ!

- Wchodzicie w przestrzeń chrześcijańskiej dojrzałości. To zaledwie próg, ale już teraz jesteście wezwani, by dawać świadectwo o Jezusie - mówił do młodych biskup.

Więcej przeczytacie tutaj:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy