GN 45/2018 Archiwum

Bądźcie odważni

W Trzcianie koło Mielca i par. pw. Ducha Świętego w Mielcu 7 maja sakrament Ducha Świętego przyjęło ponad 200 kandydatów.

Biskup Stanisław Salaterski 7 maja bierzmował młodzież w Trzcianie koło Mielca i par. pw. Ducha Świętego Mielcu. W kościele w Trzcianie do sakramentu przystąpiło łącznie 98 młodych ludzi. Aż 60 z nich było z parafii Czermin, 12 z Trzciany, 20 z Górek i 6 z Ziempniowa. 

Wieczorem w świątyni pw. Ducha Świętego bierzmowanie przyjęła młodzież z parafii pod tym samym wezwaniem. Kandydatów, którzy przystąpili do sakramentu było tu 113.

O bierzmowaniach tych piszemy tu: BĄDŹCIE ODWAŻNI

Galeria zdjęć z Trzciany dostępna jest w tym miejscu: BIERZMOWANIE W TRZCIANIE K. MIELCA

Galerię zdjęć z par. pw. Ducha Świętego znajdziecie tu: BIERZMOWANIE U DUCHA W MIELCU

Podziękowanie bp. Salaterskiemu składa młodzież w Mielcu   Podziękowanie bp. Salaterskiemu składa młodzież w Mielcu Grzegorz Brożek /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy