GN 45/2018 Archiwum

Mały, duży, chudy, gruby może świętym być!

Do marzeń o duchowej wielkości zachęcał bierzmowanych w Chorzelowie i mieleckiej bazylice św. Mateusza bp Salaterski.

W sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie odbyła się uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania młodym z parafii w Chorzelowie, Borowej i Trześni.

Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ!

  Kazanie w mieleckiej bazylice
ks. Zbigniew Wielgosz /Foto Gość
Tego samego dnia dar Ducha Świętego otrzymali gimnazjaliści z parafii św. Mateusza w Mielcu, Woli Mieleckiej i Rzędzianowic. Ta uroczystość odbyła się w bazylice św. Mateusza w Mielcu.

Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Bp Stanisław Salaterski podkreślił w homilii, że Bóg ma wobec każdego człowieka swój plan. Pragnie, by każdy był wielki Jego świętością.

- Nie ważne, czy jesteście wysocy czy niscy, chudzi czy puszyści. Bóg chce, byście byli wielcy, tak jak św. Stanisław Kostka, patron tego roku - mówił w homilii bp Stanisław.

Więcej przeczytacie tutaj:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy