Nowy numer 38/2018 Archiwum

Misyjne Święto Dzieci

Start 20 maja o godz. 15 przed Muzeum Etnograficznym w Tarnowie.

Wśród przygotowanych atrakcji są m.in. zdobywanie sprawności do Indeksu Małego Misjonarza, malowanie twarzy, robienie fryzur, ujeżdżanie kangura, karmienie lwa, tańce z wodzirejami, zabawa z klaunami, spotkania z misjonarzami i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.

- Serdecznie zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami, grupy parafialne, w tym ogniska misyjne, dzieci z Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, dziewczynki z Dziewczęcej Służby Maryjnej, ministrantów, kolędników misyjnych w swoich strojach - wylicza ks. Piotr Boraca, asystent kościelny Stowarzyszenia „Inicjatywa Młodzi Misjom”, które jest organizatorem Misyjnego Święta Dzieci z diecezji tarnowskiej.

W czasie Godziny Misyjnych Talentów dzieci mogą zaprezentować swoje umiejętności wokalne, plastyczne czy też inne talenty możliwe do zaprezentowania na naszej scenie.

Planowane zakończenie przed 19.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma