Nowy numer 42/2018 Archiwum

Duch od Zmartwychwstałego

Młodzi z parafii św. Jana Nepomucena w Bochni oraz z Gorzkowa zostali bierzmowani przez abp. Henryka Nowackiego.

W kościele pw. św. Jana Nepomucena w Bochni odbyła się uroczystość bierzmowania. Do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej przystąpili gimnazjaliści z miejscowej parafii, a także z Gorzkowa.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ!

Szafarzem sakramentu był abp Henryk Nowacki. W homilii przypomniał młodym spotkanie dwóch uczniów idących do Emaus, którzy spotkali zmartwychwstałego Jezusa.

- Każdy ma swoje Emaus, to znaczy taki czas, kiedy wydaje mu się, że idzie przez życie sam, a Bóg jakby się oddalił. Tymczasem On jest przy nas zawsze, idzie z nami, chce nam o Sobie opowiedzieć, spotkać się z nami i pocieszyć - mówił arcybiskup. 

Więcej przeczytacie tutaj:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy