Nowy numer 42/2018 Archiwum

Miejcie odwagę iść za Jezusem

Bp Leszek Leszkiewicz 15 maja wybierzmował młodzież z parafii dekanatu grybowskiego w kościołach w Stróżach i Ptaszkowej.

Biskup Leszek Leszkiewicz 15 maja bierzmował młodzież w Stróżach i Ptaszkowej. W kościele w Stróżach do sakramentu bierzmowania przystąpiło 95 kandydatów: 28 z Białej Niżnej, 19 z Gródka, 15 z Polnej i 33 ze Stróż. 

W Ptaszkowej dary Ducha Świętego przyjęło 145 kandydatów: 16 z Binczarowej, 46 z Florynki, 15 z Cieniawy, 40 z Kąclowej i 28 z Ptaszkowej. 

Wybierzmowana młodzież z parafii w Ptaszkowej   Wybierzmowana młodzież z parafii w Ptaszkowej Grzegorz Brożek /Foto Gość

O bierzmowaniach tych piszemy tu: PRZYSZŁO WAM ŻYĆ W NIEŁATWYCH CZASACH

Galerię zdjęć ze Stróż zamieściliśmy tu: BIERZMOWANIE W STRÓŻACH

Zdjęcia z bierzmowania w Ptaszkowej opublikowaliśmy w tym miejscu: BIERZMOWANIE W PTASZKOWEJ

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy