Nowy numer 7/2019 Archiwum

Miłość, jedność i wierność

Bp Stanisław Salaterski bierzmował 16 maja młodzież w kościołach w Luszowicach i Lisiej Górze.

W Luszowicach do sakramentu Ducha Świętego przystąpili kandydaci z parafii w Brzozówce (20 osób), Nowej Jastrząbki (21 osób) i Luszowic (34 osoby).

Tego samego dnia wieczorem w kościele w Lisiej Górze do bierzmowania przystąpiło 110 kandydatów z: Łukowej (12 osób), Śmigna (11 osób), Zaczarnia (22 osoby), Brnia (13 osób) Lisiej Góry (32 osoby) i Starych Żukowic (20 osób).

Bierzmowani młodzi z Łukowej po uroczystości w Lisiej Górze   Bierzmowani młodzi z Łukowej po uroczystości w Lisiej Górze Grzegorz Brożek /Foto Gość O uroczystości w Luszowicach i Lisiej Górze piszemy tu: TRZY KROKI ŚW. ANDRZEJA

Galeria zdjęć z Luszowic jest tu: BIERZMOWANIE W LUSZOWICACH

Zdjęcia z Lisiej Góry publikujemy w tym miejscu: BIERZMOWANIE W LISIEJ GÓRZE

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL