Nowy numer 3/2021 Archiwum

Parafialny dzień dziecka

Akcja Katolicka w Wielkiej Wsi po raz 21. zorganizowała konkurs dla najmłodszych. Tym razem o św. Stanisławie Kostce oraz objawieniach maryjnych w Lourdes.

Parafialny oddział Akcji Katolickiej działający w Wielkiej Wsi, razem z ks. proboszczem Romanem Miareckim, zorganizował i przeprowadził konkurs plastyczny, konkurs wiedzy i konkurs piosenki o tematyce związanej z życiem św. Stanisława Kostki oraz o objawieniach Matki Bożej w Lourdes.

Konkursy z nagrodami organizowane są co roku od początku działalności Akcji Katolickiej w naszej parafii w ramach Parafialnego Dnia Dziecka - obecnie już po raz 21, aby sprawić dzieciom radość i motywować je do zgłębiania tematyki życia świętych oraz zagadnień związanych z aktualnym rokiem duszpasterskim.

Spotkanie rozpoczęło się jak zawsze Mszą św. w kościele parafialnym. Następnie odbyło się rozstrzygniecie konkursu plastycznego w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz w kategorii „prace rodzinne”. Następnie dzieci uczestniczyły w konkursie wiedzy i prezentowały przygotowane pieśni o św. Stanisławie Kostce oraz piosenki maryjne.

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody ufundowane przez księdza proboszcza. Nie zabrakło również słodkich upominków dla najmłodszych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama