Nowy numer 45/2018 Archiwum

Tarnowski kapłan po raz kolejny ekonomem KEP

Osób wybranych do gremiów Episkopatu jest więcej.

Tarnowski kapłan ks. Janusz Majda, pochodzący z Limanowej, został na kolejną kadencję ekonomem Konferencji Episkopatu Polski.

Ks. Janusz Majda   Ks. Janusz Majda sin.edu.pl Podczas zebrania plenarnego biskupi zatwierdzili także skład Zespołu ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych.

Siostra Justyna Papież od początku jest animatorem i motorem działania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Dębicy   Siostra Justyna Papież od początku jest animatorem i motorem działania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Dębicy Grzegorz Brożek /Foto Gość W tym gronie jest s. Justyna Papież, służebniczka dębicka. Jednym z konsultorów tego zespołu jest ks. Zbigniew Guzy, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Ks. Zbigniew Guzy   Ks. Zbigniew Guzy Grzegorz Brożek /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy