Nowy numer 42/2019 Archiwum

Tarnowski kapłan po raz kolejny ekonomem KEP

Osób wybranych do gremiów Episkopatu jest więcej.

Tarnowski kapłan ks. Janusz Majda, pochodzący z Limanowej, został na kolejną kadencję ekonomem Konferencji Episkopatu Polski.

Tarnowski kapłan po raz kolejny ekonomem KEP   Ks. Janusz Majda sin.edu.pl Podczas zebrania plenarnego biskupi zatwierdzili także skład Zespołu ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych.

Tarnowski kapłan po raz kolejny ekonomem KEP   Siostra Justyna Papież od początku jest animatorem i motorem działania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Dębicy Grzegorz Brożek /Foto Gość W tym gronie jest s. Justyna Papież, służebniczka dębicka. Jednym z konsultorów tego zespołu jest ks. Zbigniew Guzy, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Tarnowski kapłan po raz kolejny ekonomem KEP   Ks. Zbigniew Guzy Grzegorz Brożek /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL