Nowy numer 3/2021 Archiwum

Pod gruszą bł. Karoliny

"Duchem Świętym napełnieni, chcemy być błogosławieni" - tak brzmiało hasło festynu parafialnego, który odbył się w Ciężkowicach.

Wiele atrakcji przygotowano dla dzieci, młodych i dorosłych gości familijnego święta. Dmuchane zamki, eurobungee, malowanie twarzy czy wata cukrowa, to tylko niektóre atrakcje, z jakich mogli skorzystać najmłodsi.

Wszyscy uczestnicy z dużym zaangażowaniem brali udział w konkurencjach sportowych, a także we wspólnej zabawie i tańcach. Na scenie zaprezentowała się młodzież i dzieci z chóru szkoły podstawowej im. Jana Pawła II w Ciężkowicach, schola parafialna z Ciężkowic, a całość uświetnił występ zespołu „Tehila” z Tuchowa.

Piłkarze meczu księża - ojcowie   Piłkarze meczu księża - ojcowie
KSM Ciężkowice
Głównym punktem programu okazał się mecz pomiędzy drużynami księży i ojców. Pomimo niesprzyjającej pogody, kibice dopisali, a zacięta rywalizacja zakończyła się remisem.

Na zmęczonych kibicowaniem i grą uczestników wydarzenia czekały kiełbaski z grilla, bigos, ciasta, kawa i lody.

Zabawa dla wszystkich   Zabawa dla wszystkich
KSM Ciężkowice
Festyn zakończył się wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego oraz zabawą taneczną, którą poprowadziła kapela „Bratowie” z Piwnicznej.

Cały dochód z festynu przeznaczony zostanie na budowę altany błogosławionej Karoliny, która w najbliższym czasie powstanie w pobliżu Gruszy bł. Karoliny, niedaleko plebanii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama