Nowy numer 8/2019 Archiwum

Pomoże w największej potrzebie

Już dziś w kościele w Koszycach Małych comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Rity z Cascii, patronki spraw beznadziejnych.

Parafia w Koszycach Małych wyrasta na kolejny, po Nowym Sączu i Maszkienicach, silny ośrodek kultu św. Rity w diecezji. – Święta Rita jest patronką od spraw szczególnie trudnych, po ludzku wręcz beznadziejnych, więc nie ma się co dziwić, że jej wstawiennictwo dziś ludzie sobie tak bardzo cenią – mówią parafianki z Koszyc Małych. 

Program nabożeństwa   Program nabożeństwa Grzegorz Brożek /Foto Gość

W każdy drugi czwartek miesiąca, więc dziś także, w kościele parafialnym w Koszycach Małych odbywa się nabożeństwo ku czci św. Rity. Rozpocznie się różańcem o godz. 18, po niej sprawowana będzie Msza święta, następnie odczytane zostaną prośby i podziękowania połączone z modlitwą do św. Rity. Kolejno nastąpi obrzęd poświęcenia róż, w które można zaopatrzyć się przed nabożeństwem. Spotkanie modlitewne zakończy obrzęd ucałowania relikwii św. Rity. Zapraszamy!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL