Nowy numer 3/2019 Archiwum

"Ducha masz? Chcesz?"

Od 27 lipca do 2 sierpnia 2018 r. przy sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie odbędzie się już po raz kolejny Miasteczko Modlitewne.

W ciągu siedmiu dni młodzież będzie mogła korzystać z wielu sposobów aktywności. Oprócz czuwań modlitewnych, dyskusji, spotkań w grupach i rozmów z zaproszonymi gośćmi młodzi będą mogli także uczestniczyć w koncertach i zabawach prowadzonych przez wodzirejów.

- Tegorocznemu ogólnopolskiemu spotkaniu towarzyszy hasło „Ducha masz? Chcesz?!”, które ma na celu zapoznanie uczestników i uświadomienie ich, na czym polega działanie siedmiu darów Ducha Świętego i jak z nich korzystać - mówi Wiktoria Ciździel, rzecznik prasowy Miasteczka Modlitewnego.

Modlitwie i zabawie będzie towarzyszyć niepowtarzalny klimat spotkania. Uczestnicy zamieszkają w miasteczku namiotowym, będą wspólnie przygotowywać posiłki i działać we wspólnocie.

Zapisy na wydarzenie trwają do 20 lipca! Więcej na: miasteczkomodlitewne.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy