Nowy Numer 16/2019 Archiwum

Mania pomagania przejdź do galerii

14 lipca radio RDN Małopolska wraz z Urzędem Gminy Tarnów zorganizowali kolejną, doroczną akcję charytatywną.

Kolejna edycja "Manii pomagania" odbyła się 14 lipca w Koszycach Małych. Wydarzenie to zebrało wielu ludzi, którzy bawiąc się, chcą nieść pomoc. W tym roku pieniądze z koncertów zespołów Ino Ros i Kombii oraz licytacji zostaną przeznaczone dla Weroniki, Julii i Alexa, chorych dzieci z gminy Tarnów.

Zbiórkę również przeprowadzili seniorzy z okolicznych miejscowości.

- My już od dzisiaj robimy zbiórkę dla tych chorych dzieci, żeby żyło się im lepiej - mówiła parę tygodni przed wydarzeniem Maria Ostrowska, koordynator do spraw seniorów gminy Tarnów.

Gwiazdą wieczoru był Grzegorz Skawiński z zespołem, który dołączył do grona znanych osób, które włączają się w "Manię pomagania".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL