Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zostań doradcą

Można się już zapisywać na wykłady Diecezjalnego Studium Rodziny. Są przeznaczone nie tylko dla wolontariuszy pracujących w parafialnych poradniach.

Diecezjalne Studium Rodziny jest propozycją dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę na tematy związane z małżeństwem i rodziną.

- Do udziału w zajęciach Studium zapraszamy małżonków, dla których wspólne zdobywanie wiedzy jest okazją do umacniania sakramentalnej więzi - mówią organizatorzy.

Wykłady obejmują zagadnienia z psychologii rodziny, prawa kanonicznego, teologii rodziny, pedagogiki i innych dziedzin.

Diecezjalne Studium Rodziny
Diecezja Tarnowska SYNAJ

Uczestnicy będą mogli zapoznać się także z naturalnymi metodami rozpoznawania płodności zgodnie z metodą prof. Rötzera. Absolwenci Studium otrzymują dyplom nauczyciela metody Rötzera i po otrzymaniu misji mogą podjąć posługę w poradniach rodzinnych jako Doradcy Życia Rodzinnego.

Studium trwa dwa lata. 13 października rozpoczyna się jego 17. edycja. Wszystkie wykłady będą odbywać się przy parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu.

Szczegółowe informacje można uzyskać, kontaktując się w Wydziałem Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin w którym także można dokonać zapisu na Studium: 14 631 73 60, drtarnow@gmail.com.

Doradcy Życia Rodzinnego
Diecezja Tarnowska SYNAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama