Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nowi proboszczowie w Gierczycach i Stróżnej

Biskup tarnowski Andrzej Jeż wręczył kolejne nominacje.

Biskup Andrzej Jeż mianował dwóch nowych proboszczów. W parafii Gierczyce proboszczem został ks. Bogdan Florek. Wcześniej stanowisko to pełnił niedawno zmarły ks. prał. Stanisław Pilch.

Ks. Bogdan Florek jest kapłanem od 21 lat. Pracował jako wikariusz w Łukowicy, parafii św. Józefa w Tarnowie, parafii św. Elżbiety w Starym Sączu, parafii MB Niepokalanej w Nowym Sączu, w Bobowej i w parafii św. Kazimierza w Radgoszczy. To jego pierwsze probostwo.

Z kolei w parafii Stróżna proboszczem został ks. Józef Uryga pochodzący z parafii św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Kapłanem jest od 24 lat.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL