Nowy numer 42/2019 Archiwum

XV Diecezjalny Marsz Trzeźwości przejdź do galerii

Tegoroczne hasło marszu "Trzeźwość egzaminem z wolności" nawiązywało do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

– Czuwanie w pierwszy piątek sierpnia i marsz rozpoczynają różne inicjatywy w intencji trzeźwości. Cały miesiąc wypełniony jest wydarzeniami promującymi wolność od nałogów – mówi ks. Zbigniew Guzy, dyrektor wydziału duszpasterstwa trzeźwości i osób uzależnionych kurii diecezjalnej w Tarnowie.

XV Marsz Trzeźwości rozpoczął się Mszą św. w kościele bł. Karoliny w Tarnowie, a zakończył w kościele pw. św. Stanisława BM w Skrzyszowie. Warto przypomnieć, że św. Stanisław jest patronem apostolstwa trzeźwości w diecezji tarnowskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL