Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zawierzam Maryi waszą przyszłość

Z okazji jubileuszu "Gościa Tarnowskiego" otrzymaliśmy pozdrowienia i życzenia od bp Wiesława Lechowicza, delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej.

Przez cały tydzień od 19 do 26 sierpnia świętowaliśmy jubileusz 25-lecia naszego tygodnika przytuleni - jak powiedział w homilii bp Stanisław Salaterski - do Matki Bożej Pocieszenia, która została ukoronowana również przed 25 laty.

Z okazji naszych jubileuszy usłyszeliśmy wiele ciepłych słów życzeń. Otrzymaliśmy także drogą pocztową pozdrowienia od naszych przyjaciół. Dobrym słowem, życzeniami i błogosławieństwem dzielimy się z naszymi czytelnikami…

Dziś pisze do nas bp Wiesław Lechowicz, delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej:

„Proszę przyjąć jak najlepsze wyrazy uznania i gratulacji za zaangażowaną i ofiarną pracę dla głoszenia Ewangelii we wspólnocie Kościoła tarnowskiego. Przesyłam słowa podziękowania dla wszystkich, którzy tworzyli i tworzą redakcję „Gościa Tarnowskiego” za życzliwą współpracę. Odwdzięczam się pamięcią i modlitwą.

Zawierzając Maryi, Gwieździe Nowej Ewangelizacji, przeszłość i teraźniejszość Redakcji, zawierzam Jej macierzyńskiej opiece także przyszłość.

Mimo coraz większej konkurencji na rynku medialnym, życzę Wam konsekwencji i wytrwałości w realizowaniu misji ewangelizacyjnej, wsparcia ze strony tych, którzy decydują o losach Redakcji, zrozumienia ze strony czytelników i satysfakcji z posługi służącej Kościołowi tarnowskiemu i poszczególnym członkom tej rodziny.

Niech każde wydanie „Gościa Tarnowskiego” spotyka się z prawdziwie polską i „niedzielną”, czyli świąteczną gościnnością w parafiach i rodzinach naszej diecezji!

W tym duchu udzielam Wam pasterskiego błogosławieństwa.”

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL