Nowy numer 2/2021 Archiwum

Zawierzam Maryi waszą przyszłość

Z okazji jubileuszu "Gościa Tarnowskiego" otrzymaliśmy pozdrowienia i życzenia od bp Wiesława Lechowicza, delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej.

Przez cały tydzień od 19 do 26 sierpnia świętowaliśmy jubileusz 25-lecia naszego tygodnika przytuleni - jak powiedział w homilii bp Stanisław Salaterski - do Matki Bożej Pocieszenia, która została ukoronowana również przed 25 laty.

Z okazji naszych jubileuszy usłyszeliśmy wiele ciepłych słów życzeń. Otrzymaliśmy także drogą pocztową pozdrowienia od naszych przyjaciół. Dobrym słowem, życzeniami i błogosławieństwem dzielimy się z naszymi czytelnikami…

Dziś pisze do nas bp Wiesław Lechowicz, delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej:

„Proszę przyjąć jak najlepsze wyrazy uznania i gratulacji za zaangażowaną i ofiarną pracę dla głoszenia Ewangelii we wspólnocie Kościoła tarnowskiego. Przesyłam słowa podziękowania dla wszystkich, którzy tworzyli i tworzą redakcję „Gościa Tarnowskiego” za życzliwą współpracę. Odwdzięczam się pamięcią i modlitwą.

Zawierzając Maryi, Gwieździe Nowej Ewangelizacji, przeszłość i teraźniejszość Redakcji, zawierzam Jej macierzyńskiej opiece także przyszłość.

Mimo coraz większej konkurencji na rynku medialnym, życzę Wam konsekwencji i wytrwałości w realizowaniu misji ewangelizacyjnej, wsparcia ze strony tych, którzy decydują o losach Redakcji, zrozumienia ze strony czytelników i satysfakcji z posługi służącej Kościołowi tarnowskiemu i poszczególnym członkom tej rodziny.

Niech każde wydanie „Gościa Tarnowskiego” spotyka się z prawdziwie polską i „niedzielną”, czyli świąteczną gościnnością w parafiach i rodzinach naszej diecezji!

W tym duchu udzielam Wam pasterskiego błogosławieństwa.”

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama