Nowy numer 42/2019 Archiwum

Za dobrze wykorzystany czas

Z okazji jubileuszu "Gościa Tarnowskiego" otrzymaliśmy pozdrowienia i życzenia od bp Jana Piotrowskiego z Kielc.

Przez cały tydzień od 19 do 26 sierpnia świętowaliśmy jubileusz 25-lecia naszego tygodnika przytuleni – jak powiedział w homilii bp Stanisław Salaterski – do Matki Bożej Pocieszenia, która została ukoronowana również przed 25 laty.

Z okazji naszych jubileuszy usłyszeliśmy wiele ciepłych słów życzeń. Otrzymaliśmy także drogą pocztową pozdrowienia od naszych przyjaciół. Dobrym słowem, życzeniami i błogosławieństwem dzielimy się z naszymi czytelnikami… Dziś słowo bp. Jana Piotrowskiego z Kielc:

„25 lat istnienia „Gościa Tarnowskiego” oznacza nie tylko chronos, liczony latami, miesiącami i dniami, lecz przede wszystkim kairos przepełniony zbawczą obecnością i działaniem Boga.

Dziękuję Bogu za wszelkie dobro, które stało się udziałem wszystkich osób związanych z „Gościem Tarnowskim”.

Jednocześnie wyrażam nadzieję, że kolejne lata będą czasem wykorzystania okazji i nowych łask ku głębszemu spotkaniu z Jezusem.

Całej redakcji „Gościa Tarnowskiego” oraz Czytelnikom z serca błogosławię!”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL