Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nowy wicedyrektor i rekolekcjonista

Nowości w Wydziale Misyjnym tarnowskiej kurii i w starosądeckiej Opoce.

Ksiądz Stanisław Wojdak został wicedyrektorem Wydziału Misyjnego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie. Zastąpi ks. Piotra Boracę, który w tym roku wraca do Republiki Środkowoafrykańskiej.

Ks. Stanisław Wojdak nadal będzie prowadził Ognisko Misyjne w tarnowskim seminarium, jak to było przez ostatnich 13 lat. To on jest pomysłodawcą wakacyjnych wyjazdów kleryków na misyjne staże, które nadal będzie kontynuował. Wcześniej przez 8 lat głosił Ewangelię w Republice Środkowoafrykańskiej.

Nowy wicedyrektor i rekolekcjonista   Ks. Marek Synowiec na trasie Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę Beata Malec-Suwara /Foto Gość Wiemy także, kto zastąpił ks. Piotra Adamczyka, byłego rekolekcjonistę w starosądeckiej Opoce, który został zamianowany dyrektorem diecezjalnego radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Nowym rekolekcjonistą "Opoki" przy ołtarzu papieskim w Starym Sączu został ks. Marek Synowiec, dotychczasowy dekanalny duszpasterz młodzieży dekanatu Mielec-Południe.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL