Nowy numer 38/2018 Archiwum

Skrojone na miarę

W Nowym Sączu organizowane są rekolekcje już dla trzylatków. Choć trwają dwie i pół godziny, dzieciom wcale się nie nudzi, bo sporo się dzieje.

Po raz pierwszy rekolekcje dla trzylatków z cyklu „Spotkanie z Chrystusem”, organizowane przy jezuickiej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu, odbyły się przed rokiem. – Rodzice słysząc o tej propozycji dziwią się. Nie bardzo potrafili wyobrazić sobie swoje dziecko w nowym miejscu przez tak długi czas bez swojej obecności. Dzieciom jednak absolutnie się nie nudzi, a raczej muszą sobie przypomnieć, że trzeba już iść do domu – mówi o. Zbigniew Szulczyk SJ, organizator „Spotkania z Chrystusem”.

Dostępne jest 12% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma