Nowy numer 42/2019 Archiwum

Synaj w Dębicy? Wbijajcie!

Kardynał Luis Tagle zaprasza młodych na diecezjalne spotkanie w Dębicy.

Spotkanie odbędzie się 15 września w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Miłosierdzia Bożego 2.

Gościem 12. Synaju pod hasłem „Mapa serca” będzie kard. Luis Tagle z Filipin. – Podczas spotkania będziemy zastanawiać się na tym, jaki plan ma wobec nas Jezus – mówi purpurat w specjalnym zaproszeniu:

NIEZWYKŁE ZAPROSZENIE! KARDYNAŁ Z FILIPIN zaprasza MŁODYCH na SYNAJ!
Diecezja Tarnowska

Spotkanie rozpocznie się o 13.30 zawiązaniem wspólnoty. Zaplanowano m.in. konferencję kardynała i adorację Najświętszego Sakramentu. Będzie też okazja do spowiedzi.

Warto przypomnieć, że nazwa Synaj to oznaczenie diecezji tarnowskiej w systemie przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Krakowie w 2016 roku. Od tego czasu w ciągu roku odbywają się cykliczne spotkania młodych w różnych miejscach diecezji pod tą nazwą. Przyjeżdża na nie kilka tysięcy młodych z całej diecezji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL