Nowy numer 42/2019 Archiwum

Z Jezusem wśród życiowych burz

Siostry służebniczki z Dębicy zapraszają na spotkania dla odważnych kobiet i dziewcząt.

- Zapraszamy do naszego domu Sióstr Służebniczek w Dębicy na spotkania w dynamice Lectio Divina. Pragniemy wspólnie odkrywać moc Bożego Słowa, które jest żywe i skuteczne, które jest zawsze na czasie - mówi służebniczka dębicka s. Katarzyna Szulc.

Jak wyjaśnia, spotkania odbywać się będą w klimacie ciszy i spotkania ze Słowem, które pragnie czytać nasze życie. - Będziemy pozwalać Bogu w Jego Słowie prowadzić nas w tajemnice serca - dodaje.

Zaproszenie skierowane jest do dziewcząt i kobiet, które pragną rozeznać swoje powołanie, odnaleźć przy Słowie swoją drogę.

- Jeśli masz w sobie głód pustyni i spotkania które może zmieniać Twoją codzienność. Odważ się i przyjedź - zachęcają siostry.

Najbliższe spotkanie dla odważnych, jak je siostry nazywały, odbywać się będzie w weekend od 26 do 28 października.

W sprawie zapisów i uzyskania więcej informacji należy się kontaktować z s. Katarzyną, dzwoniąc na numer 798958843 lub pisząc na adres s.katarzyna.szulc@wp.pl.

Z Jezusem wśród życiowych burz   Plakat spotkania

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL