Nowy numer 42/2019 Archiwum

Żyd, który uwierzył w Jezusa

Eyal Friedman opowie o swojej drodze wiary, Szabacie, sakramentach i wyjaśni dlaczego wierzący z narodów i wierzący z Żydów są sobie potrzebni.

Inicjatywa na rzecz Soboru Jerozolimskiego II oraz Ośrodek Dialogu, Formacji i Misji ALEGORIA zapraszają na spotkanie z Eyalem Friedmanem, Żydem, który uwierzył w Jezusa.

Gość z Izraela odwiedzi Bochnię, Baczków, Nowy Wiśnicz, Tarnów i Pogwizdów. Podczas spotkań odpowie m.in. na pytanie, dlaczego wierzący z narodów i wierzący z Żydów są sobie potrzebni.

W ramach wizyty Eyala Friedmana zostały zaplanowane spacery śladami Żydów bocheńskich, wiśnickich i tarnowskich. Eyal pomodli się też w żydowskich miejscach zagłady.

Więcej o Eyalu i Żydach mesjanistycznych przeczytacie w tekście Jacka Dziedziny „Jeszua wraca do swoich”.

Żyd, który uwierzył w Jezusa  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL