Nowy numer 42/2019 Archiwum

Omodlone miasta i wioski przejdź do galerii

W wielu parafiach diecezji zorganizowano na rynkach, placach, skrzyżowaniach ulic, przy przydrożnych kapliczkach, a także przed kościołami modlitewną akcję "Koronka na ulicach miast".

W Brzesku modlitwę poprowadzili na rynku przedstawiciele Akcji Katolickiej.

– Łączymy się z ludźmi w całej Polsce, a to daje nam dodatkową siłę duchową. Ponadto publicznie wyznajemy naszą wiarę. Zauważamy, że Bóg, wiara, Kościół to tematy, które są coraz rzadziej obecne nie tylko w rozmowach ludzi, ale przede wszystkim w ich życiu. Dlatego wychodzimy z kościoła, żeby w miejscu świeckim dawać świadectwo o obecności katolików w tym środowisku i zapraszać ludzi do zastanowienia się nad swoim życiem – mówią panie Ewa, Józefa, Dorota i pan Józef.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL