Nowy numer 3/2021 Archiwum

Oddaj na nas głos

To ostatnia chwila, by wesprzeć naszą młodzież w małopolskim Budżecie Obywatelskim.

Ich codziennością jest nauka. Są w szkołach średnich, niektórzy już studiują. Cały czas starają się podnosić swoje kompetencje, by skuteczniej działać, pracować na rzecz lokalnej społeczności, a także by zdobywać nowe umiejętności przydatne na budowanej powoli ścieżce rozwoju zawodowego.

- Marzymy o tym, żeby dalej się rozwijać. Żeby to, co robimy - niezależnie od tego, czy chodzi o rekolekcje, które prowadzimy, czy nasze regularne, cotygodniowe działania w małych grupach na terenie diecezji - było coraz lepsze. Niestety, do tej pory na przeszkodzie stawały nam pieniądze - a raczej ich brak. Szansą, żeby coś zmienić, staje się aplikowanie do 3. Edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Prosimy o wsparcie w postaci głosów - mówi Aleksandra Małochleb, z Diecezjalnego Centrum Młodzieży.

By zagłosować, wystarczy wejść na stronę https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie, tam podać swoje imię i nazwisko, PESEL oraz – spośród subregionu tarnowskiego - wybrać powiat zamieszkania, a następnie kliknąć zadanie TAR06, EDUKACJA+. Głosować można tylko raz.

Więcej o projekcie EDUKACJA+ pod adresem: https://malopolska.wybiera.pl/zadanie/v/4569/title?partial=True.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama