Nowy numer 3/2021 Archiwum

Bal dla NADZIEI

20 października odbędzie się II Bal Charytatywny na rzecz budowy Ośrodka Opiekuńczo-Mieszkalnego dla niepełnosprawnych.

Bal organizuje Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA” w Tuchowie.

- Mija rok, odkąd podjęliśmy szlachetną inicjatywę Charytatywnego Balu na rzecz budowy ośrodka dla osób niepełnosprawnych – podopiecznych Stowarzyszenia „Nadzieja” w Tuchowie. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie miejsca stałego pobytu dla osób niepełnosprawnych. Nasza inicjatywa została odebrana z pełnym zaangażowaniem przez mieszkańców Tuchowa oraz powiatu tarnowskiego. Zebraliśmy rok temu kwotę 51.142,60, która została wpłacona na rachunek inwestycyjny na rzecz budowy ośrodka. Pragniemy więc kontynuować piękną tradycję i zaprosić Państwa do udziału w Drugim Balu Charytatywnym - mówi Anna Kańka, wolontariusz Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA” w Tuchowie.

Bal odbędzie się 20 października w „Domu na Słonej Górze” w Porębie Radlnej. Bal rozpocznie się o godz. 18. Koszt to 150 zł od osoby i 300 złotych od pary. Wszelkie informacje można uzyskać i rezerwacji dokonać dzwoniąc na numer 662 046 279.

- Gwarantujemy wspaniałą zabawę prowadzoną przez profesjonalistów, przy dobrej muzyce zespołu KDA, tradycyjnej kuchni oraz regionalnym stole wiejskim – dodaje Anna Kańka. 

Szczegóły na załączonym plakacie do pobrania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama