Nowy numer 41/2019 Archiwum

Chrystusowa moc uzdrowienia

Już w najbliższą sobotę w Ujanowicach odbędzie się spotkanie młodzieży dekanatu ujanowickiego.

Spotkanie rozpocznie się w kościele parafialnym w Ujanowicach o godz. 18:30 zawiązaniem wspólnoty i świadectwem uzdrowienia Weroniki, o czym opowie jej mama Ewelina. Po nich rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie spotkania w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach odbędą się tańce do muzyki chrześcijańskiej.

Chrystusowa moc uzdrowienia   Kościół w Ujanowicach Grzegorz Brożek /Foto Gość - Czuwanie dzielimy na 3 etapy. Chcemy pokazać, że Bóg uzdrawia, potem uwielbić Boga za wszystkie dary, łaski, jakimi nas obdarza, a po nich wspólnie cieszyć się wspólnota, swoją obecnością. Celem spotkania młodych jest na nowo odkryć, że żywy Jezus Chrystus działa w ich codziennym życiu i przychodzi im z pomocą z Jego łaską uzdrowienia – mówi ks. Rafał Bocheński, wikariusz z Ujanowic.

Informujemy o czuwaniu i serdecznie na nie młodych w imieniu duszpasterzy zapraszamy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL