Nowy numer 42/2019 Archiwum

Oaza wolnych ludzi

W "Opoce" w Starym Sączu odbyły się rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Wzięło w nich udział 80 osób, większość to młodzi.

Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Starym Sączu odbyły się w ostatni weekend. Prowadził je ks. Józef Głowa, proboszcz parafii Mystków, doświadczony oazowicz.

W rekolekcjach uczestniczyło 80 osób, głównie młodych. Czas modlitwy i refleksji oraz wykładów uświadomił wszystkim, jak wielką wartością jest życie w trzeźwości i abstynencji od alkoholu, które prowadzi do prawdziwej wolności.

Konkretnym owocem rekolekcji było przystąpienie do dzieła Krucjaty Wyzwolenia Człowieka i podjęcie modlitwy oraz postu od alkoholu w intencji osób, które mają z nim problem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL