Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zaśpiewali Papieżowi na góralską nutę przejdź do galerii

Zespoły muzyczne, schole i chór w Łącku uczciły 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża.

Na koncert „Promieniowanie ojcostwa” zaprosili mieszkańców Łącka i okolic parafia św. Jana Chrzciciela oraz gminny ośrodek kultury. - Koncert organizujemy już 18 raz - mówią młodzi, którzy poprowadzili muzyczne spotkanie w parafialnym kościele.

Przed zgromadzonymi zaprezentowali się zespół dziecięcy działający przy parafii w Łącku pod kierunkiem Anny Muszyńskiej, dzieci z ogniska muzycznego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Łącku, młodzieżowe zespoły „Light of Life” oraz SNONIF, parafialny Zew Gór oraz zespół folklorystyczny Kiyrpecki.

Koncertowi towarzyszyła wystawa prac plastycznych wykonanych przez dzieci i młodzież biorących udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym, zorganizowanym przez łącki GOK.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL