Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ojcu św. i ojczyźnie

Chór Puellae Orantes zaśpiewał dla Jana Pawła II, teraz zaprasza na koncerty patriotyczne.

Dziewczęcy Chór Katedralny Puellae Orantes zaśpiewał w tarnowskiej katedrze dla ojca św. Jana Pawła II z okazji 40. rocznicy wyboru na papieża. Teraz zaprasza na koncerty związane z 100. rocznicą  odzyskania przez Polskę niepodległości.

Najbliższy odbędzie się 10 listopada 2018 w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie. Będą to zarazem miejskie obchody rocznicy odzyskania niepodległości „Tarnów Pierwsze Niepodległe”. Podczas koncertu odbędzie się światowe prawykonanie „Missa pro Patria” Łukasza Farcinkiewicza. Podobny koncert będzie miał miejsce 24 listopada 2018 roku w bazylice katedralnej w Tarnowie.

Rok 2018 zakończy koncert noworoczny w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, podczas którego zostanie wręczona chórowi Platynowa Płyta za album „Christmas Time”.

Zobacz galerię zdjęć na portalu diecezji tarnowskiej. Zapraszamy do obejrzenia filmu:

4K / "Tu es Petrus" - PUELLAE ORANTES na 40.rocznicę inauguracji pontyfikatu św.Jan Pawła II
Diecezja Tarnowska

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL