Nowy numer 42/2019 Archiwum

Tu - w Tarnowie, Nowym Sączu i Bochni - zaczęła się Polska

Zapraszamy na pokaz filmu "Pierwsi Niepodlegli, czyli listopad zaczął się w październiku".

Już 29 października (poniedziałek) o 19.30 w tarnowskim kinie "Marzenie" odbędzie się prapremiera pełnometrażowego filmu dokumentalnego "Pierwsi Niepodlegli, czyli listopad zaczął się w październiku".

Pokaz będzie towarzyszył Gali VII Festiwalu Niepodległości w Tarnowie, podczas której nastąpi tradycyjna już ceremonia wręczenia osobom zasłużonym dla krzewienia patriotyzmu i postaw niepodległościowych - "Szabli Niepodległości" oraz "Ryngrafu Niepodległości".

Już teraz można rezerwować bezpłatne miejsca w kinie, wysyłając e-maila na adres: festiwal@intarnet.pl.

- Serdecznie zapraszamy. Przytulmy Polskę do serca! - zachęca Piotr Dziża z Tarnowa, reżyser filmu i inicjator dwuletniego projektu badawczo-edukacyjno-promocyjnego "Pierwsi Niepodlegli", którego celem jest przywrócenie pamięci o zrywach niepodległościowych roku 1918 w ówczesnej Galicji oraz na Śląsku Cieszyńskim.

Zobacz zwiastun filmu: PIERWSI NIEPODLEGLI czyli listopad zaczął się w październiku (zwiastun)
Pierwsi Niepodlegli

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL