Nowy numer 42/2019 Archiwum

TRATWĄ na głębię przejdź do galerii

Zaangażowani w tarnowskie duszpasterstwo akademickie dziękowali w Ziemi Świętej za 20 lat istnienia.

Przedstawiciele Duszpasterstwa Akademickiego TRATWA przebywają od 20 do 27 października na wyjątkowych rekolekcjach w Ziemi Świętej. Pielgrzymka ma charakter dziękczynny za 20 lat funkcjonowania TRATWY.

- 34-osobowa grupa pielgrzymów poprzez otwieranie się na słowo zawarte w Biblii i „Piątą Ewangelię” pragnie „wypłynąć na głębię”. Chcemy na słowo Jezusa nieustannie „zarzucać sieci”. Rekolekcje prowadzi ks. dr hab. Piotr Łabuda, wieloletni przewodnik po Ziemi Świętej, wykładowca Pisma Świętego na Wydziale Teologicznym UPJPII w Krakowie Sekcja w Tarnowie - mówi ks. Andrzej Augustyn, duszpasterz akademicki.

Pielgrzymka jest częścią obchodów jubileuszu TRATWY, którego ważnym momentem dla środowiska akademickiego Tarnowa będzie „Tydzień Jubileuszowy” przypadający na dni 18-25 listopada.

Program świętowania jest następujący:

  • Niedziela (18 listopada) - V Piesza Pielgrzymka Akademicka do Wał-Rudy (rozpoczęcie w kościele akademickim pw. św. Józefa o godz. 7)
  • Poniedziałek (19 listopada) - Festiwal ewangelizacyjny na tarnowskich uczelniach
  • Wtorek (20 listopada) - Koncert urodzinowy tarnowskiego chóru GOS.pl (katedra, godz. 19)
  • Środa (21 listopada) - Filmowy „Dobry Wieczór” z „Vitae Valor” (PWSZ, godz. 19)
  • Czwartek (22 listopada) - Dziękczynienie w Domu św. Józefa (kościół akademicki pw. św. Józefa, godz. 19)
  • Sobota (24 listopada) - Ogólnopolskie warsztaty debat oksfordzkich (PWSZ, godz. 9)
  • Sobota (24 listopada) - Msza św. i posłanie wspólnoty (kościół akademicki pw. św. Józefa, godz. 18), Bal na Sto Par (TAURUS w Ładnej)
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL