GN 41/2019 Archiwum

Szansa na sukces?

28 października młodzieżowa grupa teatralna Renovatio z Krużlowej wystawiła swoją drugą sztukę pt. "Szansa".

Parafialna sala „Misterium”, w której spektakl był wystawiany, pękała w szwach. Sztukę „Szansa” oparto o scenariusz Marcina Kobierskiego.

Historia, którą przedstawili aktorzy, dzieje się w małej miejscowości, jakich pełno w naszym kraju. Mieszkańcy tej wioski dowiadują się, że wkrótce ma nadejść koniec świata. Jak to wpłynie na ich losy? To już trzeba zobaczyć.

Sceny pełne humoru jeszcze raz pokazały, że lubimy się śmiać ze zwykłych prostych spraw, szczególnie jeśli nas nie dotyczą. Jak mówili sami widzowie, spektakl pozwolił im nie tylko na chwilę oderwania od codzienności i dobrą rozrywkę, ale także, albo przede wszystkim, zadać sobie wiele pytań o swoje zachowanie, życie, jakie wiodą i przyszłość, która na nich czeka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL