Nowy numer 3/2021 Archiwum

Druhno, Druhu, Księże Asystencie!

Oto wyzwanie dla Ciebie! - przekonują członkowie zarządu KSM, zachęcając do odmówienia 100 "Zdrowaś Maryjo" na 100-lecie niepodległości Polski.

- Spróbuj z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości odmówić 100 razy modlitwę "Zdrowaś Maryjo" w intencjach związanych z naszą Ojczyzną. Nie chodzi nam jednak o to, abyś za jednym „zamachem” odmówił 100 razy tę modlitwę, ale abyś podjął się zadania, które będzie wymagać od Ciebie dyscypliny i systematyczności! - zachęcają członkowie zarządu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej.

Zadanie jest proste! Przez 100 dni, począwszy od 11 listopada, aż do 18 lutego (włącznie), spróbuj w ciągu dnia wygospodarować 17 sekund - tyle Ci wystarczy! Znajdź wygodne miejsce, skup się i odmów jeden raz "Zdrowaś Maryjo".

Druhno, Druhu, Księże Asystencie!   Plakat promujący inicjatywę Jesteś gotów podjąć się tego wyzwania?

Jeśli tak, pokaż że jesteś z nami! Uzupełnij ankietę, dzięki której będziemy wiedzieć, ile osób podjęło się wyzwania! Link do formularza: https://tiny.pl/g3xdd.

Ponadto dla zainteresowanych - specjalna okazja! Zostaw swój numer telefonu, a w każdy poniedziałek otrzymasz intencję, za którą specjalnie chcemy się w danym tygodniu modlić (miejsce na numer telefonu w formularzu).

GOTÓW? :)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama