Nowy numer 41/2019 Archiwum

Bogu i Niepodległej

W środę w Tarnowie rozpoczyna się festiwal "Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę". Odbędą się przy nim koncerty - zabrzmi muzyka, która w duszy nam gra.

Po raz siódmy parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie organizuje Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni Religijnej „Miłosierdzie Boże wyśpiewać chcę". Obok konkursu, w którym swoje talenty prezentować będą soliści, zespoły, schole i chóry, odbędą się też koncerty, na które serdecznie zapraszamy.

Festiwal trwał będzie od 7 do 9 listopada w kościele Miłosierdzia Bożego w Tarnowie. Rozpocznie się koncertem Macieja Miecznikowskiego, który zaśpiewa najpiękniejsze polskie piosenki historyczne - przeboje z filmów "Pan Wołodyjowski" i "Prawo i pięść" oraz stare hymny i pieśni religijne. Może też zabrzmi "O mój rozmarynie", które artysta śpiewał w czasie koncertu "Nasza Niepodległa" w 2008 roku...

Maciej Miecznikowski - O mój rozmarynie LIVE
MiecznikTV

Koncert odbędzie w środę 7 listopada o godz. 18.30. Następnego dnia, w czwartek, także o godz. 18.30 będzie można usłyszeć utwory tych artystów, którzy już od nas odeszli: Marka Grechuty, Zbigniewa Wodeckiego, Anny German, Anny Jantar, Wojciecha Młynarskiego i innych. Na ucztę muzyczną zaprasza zespół wokalno-instrumentalny "Vitis-17" i zaproszenia artyści.

W piątek z kolei odbędą się przesłuchania występów konkursowych. O godz. 17 - Msza św. dziękczynna w 100-lecie niepodległości Polski, a po niej koncert galowy laureatów konkursu.

Bogu i Niepodległej   Plakat

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL