Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kolędy chłopięco-mieszane

Chóry katedralny Pueri Cantores Tarnovienses i Magnificat z par. bł. Karoliny zapraszają na koncerty kolęd.

Chłopięcy Chór Katedralny Pueri Cantores Tarnovienses razem chórem mieszanym Magnificat z parafii bł. Karoliny w Tarnowie zapraszają na bożonarodzeniowe koncerty, które odbędą się w Tarnowie.

Pierwszy wspólny występ został zaplanowany na 29 grudnia 2018 roku na 18.45. Drugi koncert odbędzie się 6 stycznia 2019 roku w kościele pw. bł. Karoliny w Tarnowie o godz. 17. Śpiewacy zaprezentują najpiękniejsze polskie kolędy począwszy od najstarszych po współczesne.

Chór Magnificat   Chór Magnificat
ks. Zbigniew Wielgosz /Foto Gość
Podczas kolędowania przy żłóbku zagrają na organach Janusz Kaczor i Mikołaj Kapała. Chórami będą dyrygować ks. dr. Grzegorz Piekarz i ks. dr Bartosz Bąk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL