Nowy numer 3/2021 Archiwum

W Nowy Rok z "Gościem Tarnowskim"

Zrób zdjęcie szopki i zdobądź ekskluzywne kalendarze Gościa Niedzielnego z tarnowską jubileuszową nutą.

Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w konkursie! Wykonajcie zdjęcie szopki w Waszym kościele, kaplicy lub w domu i prześlijcie je na adres tarnow@gosc.pl do 31 grudnia. W mailu prosimy o podanie miejsca, w którym znajduje się szopka, a także swojego imienia, nazwiska i adresu pocztowego.

Dla tych, którzy prześlą nam zdjęcie szopki, przygotowaliśmy aż kilkadziesiąt wyjątkowych, ekskluzywnych kalendarzy książkowych i ściennych na 2019 rok. Jeden z kalendarzy ma jubileuszowy charakter, został wydany z okazji 25-lecia „Gościa Tarnowskiego”.

Zdjęcia zamieścimy w specjalnej galerii, która zostanie opublikowana 1 stycznia 2019 roku. Do 6 stycznia będzie można oceniać zamieszczone tam zdjęcia. Wyniki głosowania podamy 7 stycznia. Autorzy trzech zdjęć, które otrzymają najwięcej głosów, zostaną obdarowani dodatkowymi gadżetami „Gościa Niedzielnego”.


Do maila należy dołączyć poniższe oświadczenie, żeby móc wziąć udział w konkursie:

Oświadczam, że zapoznałam(-łem) się z Ogólnym Regulaminem Konkursów Instytutu Gość Media (Regulamin) i akceptuję jego warunki. Pełny tekst Regulaminu dostępny na stronie internetowej www.igomedia.pl/Regulaminy.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama