Nowy numer 42/2019 Archiwum

Klerycy życzą

Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie przesyła przez pośrednictwo "Gościa Tarnowskiego" świąteczne życzenia!

Wigilia w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie odbyła się już 21 grudnia. W świątecznym spotkaniu uczestniczyli księża biskupi, profesorzy, przełożeni, siostry zakonne i świeccy pracownicy. Galerię zdjęć z przedstawienia, które przygotowali alumni III roku znajdziecie TUTAJ!

Za pośrednictwem "Gościa Tarnowskiego" przełożeni i klerycy przesyłają wszystkim diecezjanom filmowe życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia:

WSD życzenia wigilijne 2018
Diecezja Tarnowska

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL