Nowy numer 42/2019 Archiwum

Szopki okiem naszych czytelników przejdź do galerii

Prezentujemy zdjęcia szopek. Która jest najpiękniej pokazana? Głosować można do 6 stycznia 2019 roku.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i przesłali nam zdjęcia szopek znajdujące się w domach, kaplicach i kościołach. Prezentujemy je w specjalnej GALERII.

Zdjęcia będzie można oceniać do 6 stycznia 2019 roku. Trzy fotografie, które otrzymają największą liczbę głosów, zostaną nagrodzone przez redakcję "Gościa Tarnowskiego". Wszyscy uczestnicy konkursowej zabawy otrzymają ekskluzywne kalendarze na nowy 2019 rok.

Wyniki głosowania podamy 7 stycznia 2019 roku na stronie internetowej tarnow.gosc.pl oraz na profilu FB naszego tygodnika. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL