Nowy numer 42/2019 Archiwum

Życzymy Wam samych dobrych wiadomości

Jesteśmy z Wami od 25 lat. Dziękujemy, że i Wy jesteście z nami.

Drodzy Czytelnicy!

W nowym 2019 roku, życzymy Wam samych dobrych wiadomości. Oczywiście, takie znajdziecie u nas. W papierowej edycji tarnowskiego "Gościa Niedzielnego", w każdą niedzielę i codziennie na tarnow.gosc.pl.

Ten rok jest dla nas szczególny - świętujemy 25 lat. Dzięki Wam i z Wami. Za każdą życzliwość, dobre słowa i za to, że jesteście z nami - dziękujemy!

"Niech Cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie oblicze swoje i niech Cię obdarzy pokojem!" (Lb 6,24-26).

Do siego roku!

Życzenia noworoczne 2019
Gość Tarnowski

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL