Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pomysł na niedzielę i nie tylko

Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowe zachęca do otwarcia kalendarzy i zaplanowania przygody z ITEREM.

Jedną z propozycji jest „Niedziela z ITEREM”. DDP zaprasza do poznawania diecezji tarnowskiej razem z diecezjalnym konserwatorem sztuki ks. dr. Piotrem Drewniakiem. - Będą to m.in. wyprawy szlakiem granic diecezji, architektury podhalańskiej, pogranicza kultu Wschodu i Zachodu czy wzdłuż Via Regia - mówi dyrektor duszpasterstwa ks. Krzysztof Orzeł.

Ponadto z ITEREM można się wybrać w podróż po Polsce, w czerwcu 2019 roku do Torunia, Biskupina i Kruszwicy, a w sierpniu szlakiem latarni morskich.

- W maju zapraszamy na majówkę „Kocham Cię, Mamo”, która odbędzie się 25 maja 2019 roku z okazji Dnia Matki w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego. W maju planujemy także weekendowy wypad do Włoch, a końcem czerwca udamy się na Litwy, do Łotwy, Estonii, Petersburga i Helsinek śladami pielgrzymki odbytej przez papieża Franciszka - dodaje ks. Orzeł.

Więcej informacji znajdziecie na następnej stronie i TUTAJ!

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL