Nowy numer 42/2019 Archiwum

W doborowym towarzystwie przejdź do galerii

Święci, nauczyciele, rodzice i dzieci z parafialnego przedszkola w Mokrzyskach zaprosili nauczycieli dekanatu szczepanowskiego do Betlejem.

W Mokrzyskach odbyło się 10 stycznia dekanalne spotkanie dla nauczycieli. Mszy św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przewodniczył ks. dr Tomasz Lelito, dyrektor wydziału katechetycznego tarnowskiej kurii.

Po Eucharystii nauczyciele zostali zaproszeni do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Dla naszych gości przygotowaliśmy jasełka, które wykonują rodzice, nauczyciele, pracownicy przedszkola. Przedstawienie nawiązuje nie tylko do Bożego Narodzenia, ale i do V Synodu Diecezji Tarnowskiej. W modlitwie synodalnej prosimy o wstawiennictwo świętych patronów i oni też się zjawiają w naszym Betlejem zachęcając do dobrego życia, budowania wspólnoty, także Kościoła i do świętości - mówi dyrektor przedszkola w Mokrzyskach.

Noworoczne spotkania nauczycieli ze szkół dekanatu szczepanowskiego odbywają się od kilkunastu lat. Parafia i przedszkole w Mokrzyskach goszczą nauczycieli już drugi raz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL