Nowy numer 2/2021 Archiwum

W doborowym towarzystwie przejdź do galerii

Święci, nauczyciele, rodzice i dzieci z parafialnego przedszkola w Mokrzyskach zaprosili nauczycieli dekanatu szczepanowskiego do Betlejem.

W Mokrzyskach odbyło się 10 stycznia dekanalne spotkanie dla nauczycieli. Mszy św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przewodniczył ks. dr Tomasz Lelito, dyrektor wydziału katechetycznego tarnowskiej kurii.

Po Eucharystii nauczyciele zostali zaproszeni do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Dla naszych gości przygotowaliśmy jasełka, które wykonują rodzice, nauczyciele, pracownicy przedszkola. Przedstawienie nawiązuje nie tylko do Bożego Narodzenia, ale i do V Synodu Diecezji Tarnowskiej. W modlitwie synodalnej prosimy o wstawiennictwo świętych patronów i oni też się zjawiają w naszym Betlejem zachęcając do dobrego życia, budowania wspólnoty, także Kościoła i do świętości - mówi dyrektor przedszkola w Mokrzyskach.

Noworoczne spotkania nauczycieli ze szkół dekanatu szczepanowskiego odbywają się od kilkunastu lat. Parafia i przedszkole w Mokrzyskach goszczą nauczycieli już drugi raz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama