Nowy numer 3/2021 Archiwum

Młodzi pakują się do Panamy

Większość z nich wylatuje 14 stycznia z Warszawy czarterowym lotem w biało-czerwonych barwach.

Już 14 stycznia przed godz. 6 grupa 60 pielgrzymów z diecezji tarnowskiej wyruszy z warszawskiego lotniska Okęcie do Panamy. W 13-godzinny lot zabierze ją boeing 787 dreamliner w biało-czerwonych barwach.

Jak im idzie pakowanie? Zobaczcie sami. I nie róbcie tego w domu...

PANAMAVLOG- jak się spakować?
Diecezja Tarnowska SYNAJ

Już jutro, w niedzielę 13 stycznia, na Światowe Dni Młodzieży wylatuje także 11-osobowa grupa młodzieży z mieleckiej Smoczki. Zachęcają, by do Panamy wybrać się z nimi... duchowo. Dołączcie do wydarzenia TUTAJ.

Młodzi pakują się do Panamy   Grupa młodzieży z mieleckiej Smoczki wylatuje do Panamy już w niedzielę Archiwum FB KursPanama2019 - Smoczka na ŚDM Z kolei dziś rano, 12 stycznia, na Światowe Dni Młodzieży wyleciała 13-osobowa grupa z Domowego Kościoła z ks. Wojciechem Karpielem.

Młodzi pakują się do Panamy   Domowy Kościół już w drodze do Panamy Archiwum Domowego Kościoła 34. Światowe Dni Młodzieży Panama 2019 odbywać się będą od 22 do 27 stycznia w stolicy Panamy. Poprzedzą go tzw. Dni w Diecezjach, kiedy młodzi z całego świata będą gościć w panamskich rodzinach i dzielić się z nimi doświadczeniem swojej wiary, ale też poznawać egzotyczny kraj.

W diecezji Penonome, gdzie w pierwszym tygodniu będzie mieszkać młodzież z diecezji tarnowskiej, są już dwie grupy pielgrzymów z Gwatemali. Wczoraj przedstawiciele jednej z nich udali się z misją do jednej z najbardziej oddalonych wspólnot parafii, w której mieszkają. Tak wygląda dzielenie się wiarą:

Młodzi pakują się do Panamy   W diecezji Penonome, gdzie w pierwszym tygodniu będzie mieszkać młodzież z diecezji tarnowskiej, są już Gwatemalczycy FB Parroquia Franciscana Nuestra Señora de La Candelaria Młodzi pakują się do Panamy   Grupa pielgrzymów z Gwatemali już działa i wyruszyła z misją FB Parroquia Franciscana Nuestra Señora de La Candelaria Młodzi pakują się do Panamy   Bracia z Gwatemali ewangelizują FB Parroquia Franciscana Nuestra Señora de La Candelaria

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama