Nowy numer 42/2019 Archiwum

Panama oczami Dawida - cz. 4 przejdź do galerii

- Światowe Dni Młodzieży to czas spotkania kultur z całego globu. Okazuje się, że możemy mówić jednym głosem - mówi tuchowianin.

Panamczycy nie znają specjalnie angielskiego, my nie znamy specjalnie hiszpańskiego, ale jest język, który rozumie każdy z nas, uczestników Światowych Dni Młodzieży w Panamie. To język muzyki i tańca... Stateczne tańce ludów Północy - jak polonez w naszym wykonaniu - spotkały się z ognistymi rytmami latynoskimi wytańczonymi przez Panamczyków i innych reprezentantów krajów Południa.

Zadziwiające, ile narodowym tańcem można opowiedzieć o naszym temperamencie, charakterze, historii. A megasuper jest to, że pochodząc z różnych światów, możemy być razem i rozmawiać ze sobą jednym językiem pokoju i życzliwości.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL