Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pożegnanie z Ola

Młodzi z Mielca wyjeżdżają do Panama-City z gościnnych Ola i Barranco Colorado.

Niedziela w Ola już za młodymi pielgrzymami z mieleckiej Smoczki. - To już ostatni dzień pobytu na Dniach w Diecezji. Jak wyglądał? Przed południem odbyła się uroczysta Msza św. z udziałem pielgrzymów mieszkających w parafii San Lucas de Ola - pisze do nas Wiktor Strzelczyk.

Po licznych podziękowaniach i wymianie upominków młodzi pożegnali Gwatemalczyków, którzy od razu wyjechali do stolicy Panamy. - Jeden z nich, Ignacio, sam znalazł w internecie nasz klub Stal Mielec. Wymieniliśmy się z nimi gadżetami - opowiadają młodzi z Mielca.

Ignacio z Gwatemali z szalikiem Stali Mielec   Ignacio z Gwatemali z szalikiem Stali Mielec
KursPanama - Smoczka na ŚDM
Po południu - opisuje Wiktor - gospodarze, u których mieszkaliśmy, zabrali nas do kaplicy San Sebastian, gdzie nieopodal znajduje się wioska. Tam trafiliśmy na odpust. Wieczór to czas na podziękowania i upominki dla naszych Panamczyków. Matka Boża Częstochowska zostanie w Ola i w naszej wiosce Barranco Colorado.

Procesja w San Sebastian   Procesja w San Sebastian
Wiktor Strzelczyk
W poniedziałek 21 stycznia po Mszy św. o godz. 8 odprawianej przez polskich księży młodzi z Mielca wyjeżdżają do Panama City. Będą mieszkać w parafii św. Antoniego.

Z gospodarzami przed wyjazdem do stolicy   Z gospodarzami przed wyjazdem do stolicy
Wiktor Strzelczyk

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL