GN 41/2019 Archiwum

Jesteśmy gotowi

Za miesiąc w dekanatach rozpoczną się uroczystości, w czasie których podwójna w tym roku liczba młodych przyjmie dary Ducha Świętego.

W Centrum Formacyjno-Rekolekcyjnym „Arka” w Gródku nad Dunajcem 16 stycznia zakończyła swoje rekolekcje przed bierzmowaniem pierwsza 60-osobowa, młodsza grupa młodzieży ze Słopnic. – Jesteśmy już po egzaminach i czujemy się przygotowani – mówi Natalia Śliwa, ósmoklasistka ze Słopnic. Jej rówieśnicy Ola Pach i Piotrek Reliński czekają z nadzieją na bierzmowanie. – Mamy świadomość, że życie religijne zaczynamy na własny rachunek, i cieszymy się z tego. Wiemy też, że potrzebna jest w tym odpowiedzialność, ale jesteśmy pełni nadziei – mówią. Tak zostali pokierowani. – Patrzcie odważnie, z optymizmem na czas, który przed wami. Szukajcie wspólnot, czerpcie radość z życia w Kościele – zachęcał młodych rekolekcjonista „Arki” ks. Janusz Adamczyk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL