Nowy numer 42/2019 Archiwum

Seniorzy i prymas senior w Wietrzychowicach

Arcybiskup Józef Kowalczyk odprawił Mszę św. w intencji najstarszych mieszkańców gminy i złożył gratulacje małżonkom z najdłuższym stażem.

W niedzielę 20 stycznia seniorzy gminy Wietrzychowice spotkali się w kościele parafialnym na Mszy św. pod przewodnictwem prymasa seniora abp Józefa Kowalczyka.

Pochodzący z Jadownik Mokrych arcybiskup J. Kowalczyk od 2001 roku jest honorowym obywatelem gminy Wietrzychowice i posiada także tytuł zasłużonego dla niej.

Po wspólnej modlitwie odbył się doroczny bal zorganizowany z myślą o najstarszych mieszkańcach gminy. Co roku seniorzy biorą w nim liczny udział. To okazja to wspólnego spotkania z sąsiadami i znajomymi.

Podczas balu prymas senior abp Józef Kowalczyk wraz z wójtem gminy Wietrzychowice Tomaszem Bankiem wręczyli medale małżonkom, który przeżyli ze sobą 50 lat i więcej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL