Nowy numer 3/2021 Archiwum

Ponad 26 tysięcy godzin przejdź do galerii

Tyle czasu wolontariusze MALTA Służba Medyczna Oddział Krynica poświęcili na wolontariat w 2018 roku.

W parafii NMP Niepokalanej w Nowym Sączu odbyło się noworoczne spotkanie wolontariuszy MALTA Służba medyczna oddział Krynica.

Podczas wyboru nowego zarządu oddziału na trzyletnią kadencję podsumowano miniony rok działalności grupy. Maltańczycy zabezpieczali w sumie 75 wydarzeń, a na wolontariat poświęcili aż 26 tysięcy godzin.

W nowowybranym zarządzie krynickiego oddziału komendantem został ks. Andrzej Faron, zastępcą Bożena Maślanka, członkiem zarządu ks. Paweł Urbaś, skarbnikiem Agnieszka Piechnik, a sekretarzem Dominik Hendel.

Wolontariusze modlili się 27 stycznia na Mszy św. w kościele NMP Niepokalanej w Nowym Sączu. Po Eucharystii odbył się maltański opłatek, podsumowano miniony rok pracy, połamano się opłatkiem i kolędowano.

Podczas spotkania wręczono tytuł „Wolontariusz Roku 2018 Malta Służba Medyczna Oddział Krynica”, który otrzymała Agnieszka Piechnik. Pani Agnieszka poświeciła na pracę wolontariacką w 2018 roku 859 godzin.

Z kolei wyróżnienia za oddany maltańskiej służbie czas otrzymali Miłosz Porębski (541 godzin), Anna Kołodziejczyk (498 godzin), Hubert Tokarz i Kuba Tokarz (424 godziny) i Daniel Tokarz (377 godzin).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama