Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ponad 26 tysięcy godzin przejdź do galerii

Tyle czasu wolontariusze MALTA Służba Medyczna Oddział Krynica poświęcili na wolontariat w 2018 roku.

W parafii NMP Niepokalanej w Nowym Sączu odbyło się noworoczne spotkanie wolontariuszy MALTA Służba medyczna oddział Krynica.

Podczas wyboru nowego zarządu oddziału na trzyletnią kadencję podsumowano miniony rok działalności grupy. Maltańczycy zabezpieczali w sumie 75 wydarzeń, a na wolontariat poświęcili aż 26 tysięcy godzin.

W nowowybranym zarządzie krynickiego oddziału komendantem został ks. Andrzej Faron, zastępcą Bożena Maślanka, członkiem zarządu ks. Paweł Urbaś, skarbnikiem Agnieszka Piechnik, a sekretarzem Dominik Hendel.

Wolontariusze modlili się 27 stycznia na Mszy św. w kościele NMP Niepokalanej w Nowym Sączu. Po Eucharystii odbył się maltański opłatek, podsumowano miniony rok pracy, połamano się opłatkiem i kolędowano.

Podczas spotkania wręczono tytuł „Wolontariusz Roku 2018 Malta Służba Medyczna Oddział Krynica”, który otrzymała Agnieszka Piechnik. Pani Agnieszka poświeciła na pracę wolontariacką w 2018 roku 859 godzin.

Z kolei wyróżnienia za oddany maltańskiej służbie czas otrzymali Miłosz Porębski (541 godzin), Anna Kołodziejczyk (498 godzin), Hubert Tokarz i Kuba Tokarz (424 godziny) i Daniel Tokarz (377 godzin).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL