Nowy numer 42/2019 Archiwum

Łącko z sercem przejdź do galerii

Mieszkańcy hojnie wsparli leczenie małej Marysi podczas koncertu charytatywnego, który odbył się w kościele pw. św. Jana Chrzciciela.

W kościele pw. św. Jana Chrzciciela odbył się koncert charytatywny z udziałem kapeli Ciupaga. Razem z muzykującymi góralami wystąpili Marcin Wnęk, Janek Stosur, Kuba Zaborski, uczniowie Szkółki Muzykowania Ludowego w Łącku oraz dzieci z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu.

Słuchacze koncertu hojnie wsparli leczenie czteroletniej Marysi z Maszkowic, która zachorowała na siatkówczaka i potrzebuje protezy oka. - Zebrano 12 980 złotych 43 grosze i 5 euro - informuje ks. prał. Jacek Miszczak, proboszcz w Łącku, organizator koncertu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL